adnan kahveci mahallesi tesisatçı

Adnan kahveci mahallesi tesisatçı Beylikdüzü semtinin her yerine kameralı su kaçağı tespiti ve robotla tıkalı gider açma servisi vermektedir. Mahallesi tesisatçı yılların vermiş olduğu deneyim ve teknoloji ile aynı gün içinde ev ve iş yerlerinde servis vermektedir.

Beylikdüzü adnan kahveci mahallesi tesisatçı ekibimizce yapılan sayısız inceleme, keşif, araştırma, arıza bulma, onarım için malzeme tedariği, son kontroller ve sorunsuz şekilde tesisatı sizlere bırakma aşamasında her zaman başarılı olduk ve olmaya da devam edeceğiz.

Tıkanıklıklar Kokuya Sebep Olur

Adnan kahveci mahallesi tesisatçı telefon hat sayımız aktif olarak artmaya devam etmesine karşın İstanbul’da gelen her talebi karşılamak için çaba gösteriyoruz. Tuvaletin olduğu lavaboya veya banyoya giderek kullanmak istediniz klozet kapağını açtınız veya alaturka tuvaletlere yaklaştığınız zaman yoğun olarak gelen koku sorunundan dolayı vazgeçtiğiniz oluyor mu? Genelde kolonya, çeşitli hoş koku verici ürünler hatta pil ile çalışan sprey kullanarak biraz kokuyu bastırma çabası içerisinde olmak bilindik bazı tedbirler arasında yer alıyor. Fakat tam anlamı ile işe yaramadığını söyleyebiliriz. Tesisatlardaki koku problemi oluşturan ana etki ya atıktır ya da atığın oradan gidememesidir. Sifonu çekersiniz veya rezervuardaki suyu boşaltırsınız ve pek su gelmeyebilir. Koku artar ve siz lavabodan veya banyo musluğundan kova kova su getirerek bu açığı gidermek için uğraşabilirsiniz. Maalesef bu şekilde adım atmak sizi oldukça yıpratacaktır. Bazen suyun yeteri kadar borularda yer almaması “neden bu kadar az su akıyor” sorusunun bir yanıtı olabilir. Boru çapları uygun şekilde seçilmeyen bir tesisat sistemi de ses yapabilir. Bazen doluluk oranı giderek azalmaya başlar ki kaçak şüphesi olabilir. Biz hepsini gerekli elektronik cihazlar ile araştırabiliyoruz.

Adnan kahveci mahallesi tesisatçı ile kaçak olan tüm hatlarda, pisuar, WC, klozet, lavabo ve temiz su hatlarındaki problemler için bizleri arayabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55