barış mahallesi tesisatçı

Barış mahallesi tesisatçı ile kırmadan kameralı su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma , su tesisatçısı ve petek temizliği hizmeti alabilirsiniz. Mahallesi tesisatçı firmamız Beylikdüzü bölgesinde servis vermektedir.

Kanal Tıkanıklığı Açımı

Barış mahallesi tesisatçı uzman kadromuz çalışmaları ile AVM tuvalet kabinlerinde 10’larca gider kısımlarındaki sıkıntılardan, ev ve iş yerlerine ait benzer problemler için kanal açma cihazı ile sorunu 30 dakika içinde hallediyoruz. Bunun için gider içlerinden geçerek uygulanmakta olan cihazımız ile zamandan kazanırken, atıkları da temizlemeden geçmemek için kameralı ekipmanlarımızı kullanıyoruz.

Barış mahallesi tesisatçı ile artık üstün körü anlamda bir temizlik veya sözde değil özde temizlik almak için çok para harcamanıza gerek yoktur. Ekiplerimizi arıyorsunuz ve biz tuvalet gideri örneğini verdik fakat lavabo ve banyolarınıza ilişkin gider tıkanıklıkları içinde çap kısmı 2 cm kadar olan ve 20-30 metre menzile sahip gider içlerine sığabilecek temizleme olanağı bulunan cihazlarımız ile her köşeyi tertemiz yapabiliyoruz. Bazen ise sorun rezervuar bölmelerinde yer alır ve pek fazla su akıtmamasının arkasında basınç dengesizliği olmakla birlikte conta kuruması da bir ihtimal olarak karşımıza çıkabilir. Emin olun bir tesisatta bunu gördükten sonra “artık yenisini satın almam gerekiyor” gibi biz izlenim edinmenize gerek yoktur. Ekiplerimiz gelecek ve ne gerekiyorsa, hangi parçada problem çıkmışsa sadece o kısımdaki kusuru gidermek için yardımcı olacaktır. Barış mahallesi su tesisatçısı ile fayansların altından gelen kaçaklar ile komple bir kırma dökme işleminin yapılmayacağını garanti edebiliriz. Sızan kısım genelde birkaç tane olsa bile o bölgelerin yerlerini bulmak için biraz araştırma yapmak yeterlidir. Sınırlandırmak ve hasarı azalmak, Çözüm Merkezi ile oldukça kolaydır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55