çırpıcı mahallesi tesisatçı

Çırpıcı mahallesi tesisatçı ile kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkanmış gider borusu açma ve petek temizliği servisi alabilirsiniz. Mahallesi tesisatçı firmamızda bulunan cihazlar hayat kurtarıyor ve kolaylaştırıyor.

Çırpıcı mahallesi cihazlı tesisatçı firmamızca arızası hızlı şekilde onarılması gereken bazı problemler daha vardır. Açma kapama sistemleri hızlı şekilde onarılması gerekiyor çünkü içinden geçen su miktarı sızıntı yaptığı zaman onu durdurmak için tesisatı hiçbir şekilde kullanmamanız hiçbir şey ifade etmemektedir. Zamanla %100 doluluk oranı %95 ve %90 gibi kalıplara ulaştığında ve bu hızla devam ettiğinde evinizdeki bazı yüzeylerde nemlenme, beton içi ıslaklık gibi sıkıntılar oluşabilir. Çırpıcıda cihazlı tesisatçı arıyorsanız işte biz burdayız.

Direkt sızıntı oluşturan kısımı bulup

Çırpıcı mahallesi tesisatçı ile arızalı bir batarya ve buna bağlı hatlara ilişkin neler yapabileceğimizi paylaşalım. Salmastra contası bir miktar eskime şeklinde bürünen, hafif yarılan, conta yüzeyi kireçli veya çapaklanmış kısımda bulunan bataryalar maalesef sızdırabilir. Disk alanı kireçli ise bu da bir örnektir. Dikkat ederseniz bataryalar ya musluk başlığından veyahut gövde kısmından başlamak üzere sızdırır. Fakat devamlı akacağı için lavabo, mutfak veya banyo gibi bölmelerin devamlı ıslak kalmasını sağlar. Anlattığımız malzemeler tek tek ekiplerimizce kontrolleri yapıldıktan sonra hemen parça değişimi aşaması ile yenilenebilir. Duvar içindeki sızıntılarda bazen bataryanın alt kısımlarından damlayacak şekilde kendisini gösterebilir. Bazen fayans kenarlarını veya beton içlerinin otomatik olarak ıslak kalmasından etkilenebilir. Biz bu tip vakalarda ses detektörü ile direkt sızıntı oluşturan kısmı bulup hafif şekilde biraz matkap uygulaması ile hatların tamamen açılmasını sağlayabiliyoruz.

Çırpıcı mahallesi tesisatçı olarak musluk, batarya, vana, boru gibi sistemlere ait ne kadar sızdırma şikayetiniz varsa hepsini bizlerle paylaşabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55