çubuklu tıkanılık açma

Çabuklu tıkanıklık açma firmamız kırmadan robot cihazlarla tuvalet tıkanıklığı ve lavabo açma hizmetini 99 TL ye vermektedir. Tıkanıklık açma işlemleri için 0551 231 83 55 i aramanız yeterli olacaktır.

Çubuklu tıkanıklık açan tesisatçı gider açma esnasında yaptığımız çalışmalar, bakım onarım işlemlerinde halkımızın pek çok hata yaptığını gördük. Bunlardan birkaçını ve çalışma stillerimiz hakkında bazı bilgileri bu yazımızda görebilirsiniz.

Son teknoloji robot cihazlar

Çubuklu tıkanıklık açma önemli bir tesisatçı yardımcınız olup bir bakıma boru içinde tortu birikmesi problemi yaşadığınızı düşünüyoruz. Lavabo, tuvaletlerde bunlar olurken kireçler temiz su kısımlarında görülebilir. Çubuklu pimaş açma çalışanlarımız klasik teknikler ile açılan tuvaletlerin veriminin kısa sürdüğünün farkında ve daha gerçekçi olmak adına elektronik cihaz ile sizlere destek oluyoruz. Pisuarlardaki tatlı suyun 7/24 olarak ve çok cılız şekilde aktığı üniteler genelde 100’lerce insanın kullandığı alışveriş merkezleri yada buna benzer binalardır. Eğer akmıyorsa ve kuruma noktasına gelmişse pisuar kullanmak için gelen kişiler atık kokusu nedeniyle özellikle oranın ilgili yöneticisine şikâyette bulunabilir. Problem genelde rezervuarda su kalmaması yada buradaki suyun tıkanıklık nedeniyle pisuara akmaması şeklinde olup, bizi arayın ve ustalarımız hemen gelsin.

Çubuklu tıkanıklık açma tekniklerinde demir çubuk, uzunca şiş, sopa, helezon yay yerine cihaz kullananlardanız ve etkisini hemen göreceğinizin garantisini veriyoruz. Hastaneler, AVM, kamu ve özel binalarda teneke kolaların yada 250 ml cam ve pet şişelerdeki meyve suların çöp tenekesi zannedilerek tuvaletlere atılması sonucu tıkanıklık görülebilir. Biz iki farklı açıdan konuyu ele alıyoruz. Çıkarılabilecek bir nesne ise yakalama ekipmanı ile bunu yapabiliriz. Eğer tazyikli su ile gider içinden cihaz gönderilmesi ile yapılan işlemin daha verimli olabileceği ustalarımız açısından rağbet görüyorsa bu durumda, seçenek bire düşer fakat son derece etkili şekilde bunu başarabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55