gökalp mahallesi tesisatçı

Gökalp mahallesi tesisatçı ile su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizliği konularında servis hizmeti alabilirsiniz. Mahallesi tesisatçı firmamızda kamera sistemleri ve kanal açma robotları kullanılmaktadır.

Az iş Ufak iş Ucuz İş Demeden

Zeytinburnu gökalp mahallesi tesisatçı ekibimiz ile son derece makul ve ideal rakamlar üzerinden servis hizmetlerimiz devam etmektedir. Bildiğiniz gibi conta arızası genelde en çok bataryalar için geçerli olmaktadır. Bir miktar yassılaşma, zamanlama esnekliğini tamamen yitirme ve bu nedenle su sızdırma problemleri görülen bataryalar normaldir. Basit bir işlem gibi olsa da uzmanından destek almadan kendiniz yapmaya asla çalışmamalısınız.

Gökalp mahallesi tesisatçı olarak pratiklik açısından bazı küçük bilgiler vermek istiyoruz. Su damlatan bataryaları onarmak için kurbağacık ismini verdiğimiz orta boy bir tornavida ve yeni bir conta bu iş için gereklidir. Bazen müşterilerimiz kendisi tamir etmeye çalıştıklarında aynı ebatta conta bulamadıkları zaman birkaç parçasını keserek o kısımlarda ayarlama yapmaya çalıştıklarını biliyoruz. Fakat aynı ebat önemlidir. Ayrıca tüm parçaların aynı sıralamada tekrar yerine hiçbir şekilde oynamadan takılması gerekiyor. Bazen ise mil bölümü volan kısmına kireçten dolayı yapışabilir ve tornavidanın sap kısmı ile krom kaplama olan bölüme herhangi bir zarar vermeden volanı yan taraftan hafifçe vurma usulü ile yukarı çekerek işlemi yapabiliriz. Bataryalar yeni nesil kısımlarına geçişleri olmakla birlikte iç bölümündeki parça değişimleri ile de bazen karşımıza sürpriz şekilde çıkıyor. Fakat ustalarımız ile halledemeyeceğimiz problem yoktur. Gökalp su tesisat ile batarya sistemlerden, tuvalet tıkanıklığı, petek temizliği ve belki su kaçağı problemine kadar çoğu alanda desteklerimiz sürmekte ve tüm bunları makul rakamlar ile yapmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55