güzeltepe mahallesi tesisatçı

Güzeltepe mahallesi tesisatçı olarak kırmadan su kaçağı tespiti ve robotla tıkalı gider açma işlemlerinizi 99 TL ye yapmaktayız. Mahallesi tesisatçı olarak her zaman bugün müşterilerimizden bir arama geldiyse aynı gün içinde sizlerin binalarınızı ziyaret edecektir. Yosunlaşma olan bir borudaki sıkıntı o bölgede biraz hava alması veya güneş gören bir bölüme denk gelmesi nedeniyle olabilir. Bataryalardan akan suların hafif yosun kokması ve kullanmak istemeyeceğiniz türde olması aslında bu vakanın araştırılması gerektiğini ortaya koymaktadır.

Su kaçağı cihazla tespiti

Güzeltepe mahallesi tesisatçı ustalarımız ile su kaçağı tespiti boru içlerine yerleşmiş olan bazı maddelerin akış hızında yavaşlama meydana getirdiği ve bunun da cihazlar ile kolayca ölçülebileceğini ekleyelim. Su vanalarının tamamen açık vaziyette olduğunu düşünürsek tesisattan bataryaları da tam kapasite açalım. Yani soğuk su hatlarında hızlı bir devinim elde etmiş oluyoruz. Eğer boru içinde bazı maddeler varsa su geldikçe oraya çarpacak ve normalde sıkıntı yaşanmayan hatlara göre bir miktar ses çıkartması gerekmez mi? Veyahut akışının hafif kesilmesi ve yavaşlaması gibi faktörleri doğru olarak bulan cihazlarımız ile bu iki belirtiyi cihaz ekranında çeşitli tarama fonksiyonlarında görmemiz normaldir. İşte bu tür vakalarda mutlaka bu belirtileri görerek nerede tadilat yapılması gerektiğini gün gibi ortaya çıkartmaya devam ediyoruz. Biz yosun örneğini verdik fakat boru içinde kireç miktarı artmış veya iç kirlilik yükselmiş ise bunlar içinde benzer şekilde tarama işlemleri yerine getirilebilir.

Güzeltepe mahallesi tesisatçı ile atık su hatlarınızda oluşan sızıntılar, kötü kokular, atık kaçakları, lavabo etrafından gelen hoş olmayan kokular gibi vakalarda bizleri aramaktan çekinmeyiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55