Huzur Mahallesi Tesisatçı

Huzur mahallesi tesisatçı Ümraniye servisimiz su tesisat konusunda su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizliği hizmetleri vermektedir. Ümraniye mahallesi tesisatçı hizmeti veren firmamız aynı gün içinde ev ve iş yerlerinde servis sağlamaktadır.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Ümraniye huzur mahallesi tesisatçı çalışmaları evlerinize klozet veya alaturka tuvalet döşeme şeklinde de oluşabilir. Sıhhi tesisat zaten varsa onlarla alakalı sorunu bizleri arayarak bildirin. Zaten ekiplerimiz size büyük ihtimal olumlu cevap verecek ve bir saat belirtecektir. Huzur mahallesi tesisatçı ile boya kullanılması ile giderlerde nerede çıkış olduğunu görebiliriz. Herhangi bir çıkış yakalayan sıvıların ilk gideceği yer büyük oranda alt katlardır. Kabarma ve ıslanma onların işaretidir. Kırılmış bir boru tuvaleti kullanma sıklığına göre hızlı veya yavaş şekilde yayılma gösterecektir. Gider içine bazen sulu boya veya mürekkep dökülmesi ile nereye aktığını görebiliriz. Ayrıca onun takip edilmesi ve kamera ile içten de izlenmesi ile yerler dikkatlice tespit edilecektir. Son olarak bu yöntem biraz klasik teknikleri andırdığı için biz temiz suyu göndererek onun hareketlerini inceleme yoluna da gidebiliriz. Kısacası sayı anlamında birkaç tane farklı inceleme detayları mevcuttur ve hepsi sizlerin aleyhine olacak fırsatlardır. Bir başka konuya geçecek olursa, kombilerin içinde olan filtrenin tıkanması, kirlenmesi cihazlarda sesli sinyal ve alarmların çalışmasına ve akabinde kendisini kapatmasına, parça arızasına ve kombi servisi tarafından yüksek rakamlara onarmalara kadar gidebilir. Aslında problem petek suyunun içindeki kireçler olabilir. Onları temizletmek, kışın ısıtmaya geçmeden önce mutlaka denenmelidir.

Huzur mahallesi tesisatçı işlemlerimiz ile demir borulara ait kaçakları da bulabilmekteyiz. Ayrıca demir borularda pas oluşum olasılığı yüksek olup, su kirliliğinden şüphe ediyorsanız bizleri şu anda aramalısınız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55