merkezefendi mahallesi tesisatçı

Merkezefendi mahallesi tesisatçı ile kırmadan kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve petek temizliği hizmetleri alabilirsiniz. Mahallesi tesisatçı son teknoloji donanımlı araçlarla hizmet vermektedir.

Tesisatta meydana gelen arızalar

Merkezefendi mahallesi tesisatçı ustalarımızda tarafından çatlak kontrolleri yapılmaktadır. Bazen soğuk Kış günlerinde veyahut Yaz ayları bile olsa bazı temizleyicilerin lavabo giderlerinde daha hızlıca yol alması ve temizlemesi maksadıyla kaynar su ile birlikte döküldüğü aşamaları bilirsiniz. Bu süreçte özellikle lavaboya en yakın olan boru içine daha sıcak şekilde dökülen sular o kısımları adeta eritebilir. Suyun lavabonun bir bölümünden hızlıca çıktığını gördüğünüzde ilk işiniz Çözüm Merkezi numaralarını aramak olmalıdır.

Merkezefendi mahallesi tesisatçı ustalarımız ile sifon borusundaki gövde ve ileriki bölgelerdeki çatlamalara karşı tam koruma hizmetini alabilirsiniz. Yukarıdaki verdiğimiz örnekte genelde lavabo ile bütünleşik olan yani duvar içinde kısımları kastetmeden o bölgede kaçak olma ihtimali üzerinde misal vermiştik. Lavabonun parçası sökülür ve erime yapan, çatlayan kısım bulunur. Bu evyenin altındaki boru ise birebir değişim yapmak en mantıklısıdır. Çünkü onarma gibi bir hamle daha büyük hatalara yol açacaktır. Zaten maliyeti düşük bir ürün olduğu için biz kaliteli bir tane takabiliriz. Eğer problem özellikle Kış aylarından kalma içi su ile donmuş ve ilerleme güçlüğü çekilen atık sulardaki kısımlara dökülen kaynar su müdahalesinden sonra oluşan çatlamalar ise onların yerlerini tespit etmek önemlidir. Lavabo bir kenara çekilir ve duvar içlerine kamera gönderilir. Artık metrelerce analiz yapma ve oradan görüntü alma imkanımız var. Sızdıran kısım çok geçmeden bulunur ve kırılması gereken tesisat sistemi ayarlanır. Merkezefendi su tesisat ekiplerimizce sizde en güvenli şekilde mantıklı rakamlara sahip olan servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55