nuripaşa mahallesi tesisatçı

Nuripaşa tesisatçı ile kırmadan kameralı su kaçağı bulma , robotla tıkalı gider açma ve petek temizliği gibi hizmetleri alabilirsiniz. Mahallesi tesisatçı firmamızda son teknoloji cihazlar kullanılarak aynı gün içinde hizmet verilmektedir.

Nuripaşa mahallesi tesisatçı ile modern teknikler arasında belki en çok kullandığımız birkaç tanesinin örneğini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bildiğiniz gibi tıkanıklık bir hat üzerinde ne kadar yoğun ve birikmiş ise sertleşmeye başlar ve onun açılması neredeyse imkansız hale gelir. Elbette işin içinde Çözüm Merkezi girdiği zaman bunları hemen telafi edebiliriz.

Tesisat Sorunlarına Profesyonel Çözüm

Nuripaşa mahallesi tesisatçı ile robot cihaz kullanım sürecinin başlamasıyla atık hatları olduğu gibi temizlenebilir. Biz en zor olan bir örnek ile başlayalım. Diyelim ki her gün 100’lerce kişinin girdiği WC kabinlerinden bir tanesi oldukça tıkanmış vaziyette yer alıyor. Şartları biraz daha zorlaştıralım ve bize haber vermek yerine o kabini kilitleyip etrafa da koku spreyleri sıkarak etkisinin fark edilmesinin önüne geçmek istediniz. Bir süre sonra bizi aradınız ve artık içi sertleşen bu atık birikintisini açmak için bizim yapabileceğimiz imkanları görmek için oradan ilk olarak gözlem yapmayı tercih ederiz. Klozet veya alaturka hat, bide olması bizim için fark etmez. Giderlerin içine mükemmel şekilde uyumlu ve oldukça uzun kablo eşliğinde bir tane kablo sarkıtmamız, ışıklı kısmı da açmamız ile ne kadar uzakta birikinti var görebiliyoruz. Atık sert ise biraz kimyasal uygularız ve yumuşamasını sağlarız. Ardından atığa çok yaklaşan kanal açma cihazı ile onları metrelerce daha uzağa gitmesini sağlarız.

Nuripaşa mahallesi tesisatçı ile hem maliyeti yüksek olmayan bir bakım ve onarım uzmanınız olsun hem de size aramanız ile aynı gün hizmet versin.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55