örnek mahallesi tesisatçı

Örnek mahallesi tesisatçı ile kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti , robotla tıkalı gider açma ve petek temizleme işleri garantili olarak yapılır. Mahallesi tesisatçı firmamız aynı gün içinde servis hizmeti vermektedir.

Örnek mahallesi tesisatçı ile batarya filtrelerinin tıkanması vakalarına karşı destek almaya ne dersiniz? Bu bir anda olabilecek hadise değil zamana yayılan bir süreçte meydana gelecektir. Kireçli, paslanmış ve belki atık maddelerin iç kısmı doldurması nedeniyle oluşabilir. Ekiplerimiz gelerek aksayan conta, mil veya farklı bir iç parça (metal iç gövde) gibi kısımları değiştirerek tam stabil şekilde yeni gibi çalışmasını sağlayabilir.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Örnek mahallesi tesisatçı ile rezervuar sistemlerdeki taşkınlara karşı çözüm alabilirsiniz. Bu genelde basınç topundaki uyumsuzluktan kaynaklanır. Sifon çekilir ve rezervuardaki su hızlıca klozete düşer. Tekrar doldurulma kısmında bazı noktaların tam olarak temassız kalması nedeniyle kapakları taşırabilecek şekilde konu büyüyebilir. Ekiplerimiz basınç topu ve rezervuar iç parçalarına tek tek bakarak sorunlu bölgeleri bulacak ve gerekirse birkaç parça gerekirse ise komple arka kapağın iç kısmındaki bu sistemi yenileyerek tam olarak çalışmasını sağlayabilir. Bazen ise tuvaletlerde tıkanıklıkları açmak için sıcak su döküldüklerine biz şahit oluyoruz. Maalesef boru içlerindeki kısımları eritmeye varıncaya kadar problem büyümekle birlikte sadece atık birikmesinin haricinde yeni vakaların evinize taşınmasına neden olabilirsiniz. Tuvaletlerdeki maddeler için en iyi yapılması gereken oradaki temizliğin verimli şekilde yerine getirilmesidir ve bunu sağlayacak tamamen kanal açıcı olup ne tadilat ne hasar hiçbir şey olmadan direk atıkları olduğu gibi uzaklaştıracak bir yapıdadır.

Örnek mahallesi tesisatçı olarak banyo zeminlerine doğru dökülen suların bir vakit sonra oradaki kirlilikten dolayı geri gelmesi gibi vakalara karşı az önce bahsettiğimiz cihaz ile yeniden yeni gibi yapabiliyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55