Postane Mahallesi Tesisatçı

Tuzla Postane mahallesi tesisatçı olarak kırmadan su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizliği hizmetleri firmamız tarafından garantili olarak verilmektedir. Tuzla mahallesi tesisatçı olarak modern teknik cihazlarla hizmetinizdeyiz.

Postane mahallesi tıkanıklık açma ; Kırmadan robotla tuvalet, lavabo , kanal ve ana gider tıkanıklıklarını özel makine sistemleri ile açıyoruz.

Tıkanıklık Açma ve Su Kaçağı Tespiti

Postane mahallesi tesisatçı ile aklınıza ne kadar bina içi veya dışında herhangi bir boru geçen veya onların kullanımı için oluşturulan açma kapama elemanları, bataryalar, ısıtma sistemleri, atık depoları ve bunlara ilişkin sızıntılar, koku yayılımları gibi problemler için bizleri arayabilirsiniz. Memnun kalacağınız işçilik kalitesini sizlere sunmaktan büyük bir onur duyuyoruz. Postane mahallesi tesisatçı ile banyo etrafında meydana gelen ve ıslanan her türlü yüzeyler için tamir yapabiliyoruz. Akşam baktığınızda banyo duvarı hafif nemlidir ve belki birkaç saat öncesinde kullandığınız için “su sıçramıştır” diye düşünebilirsiniz. Genelde en kötü seçenek insanın aklına pek gelmeyebilir. Sabah tekrar baktığınızda daha ıslak ve hatta biraz yüzeyinde döküldüğünü görmeniz ve yine umursamaz davranmanız oradaki ıslaklığın doyum aşamasına gelmesi ile daha fazla dökülme ve hatta fayansların yerlerinden çıkmasına neden olabilmektedir. Atık boruları duvarlara pek döşenmez ve o zaman geriye iki su tesisatı kalmıştır. Şu andaki en popüler teknikler duvara tutulması ile kızıl ötesi sinyalin yüzeye çarpması, oradaki ısı ölçümleri ile beraber ıslaklığın nerelerde yayıldığı ve duvar arkasında göz ile görülmeyen tesisatların yerlerini gösterecek türde bulunmaktadır. Bu kadar bilgi elimizde varken sizce geçici şekilde bir çözüm üretmemiz söz konusu mudur?

Postane mahallesi tesisatçı ekiplerimiz matkap kullanma konusunda hassastır. Zaten boru çapı 100’lük ise kırılacak bölge cihaz ile görünür. O halde tesisat geçmeyen kısımları korumak yani kırmamak ile maddi hasarları da firmamız ile en az aşamaya indirebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55