selamiali mahallesi tesisatçı

Selamiali mahallesi tesisatçı olarak kırmadan kameralı sistemlerle su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizliği işlerini yapmaktayız. Mahallesi tesisatçı 1996 yılından günümüze Üsküdar bölgesinde hizmet vermektedir.

Tesisat Arıza Tespiti Yapılır

Selamiali mahallesi tesisatçı firmamızı arayarak “lavabom tıkandı” şeklinde yardım isteyen müşterilerimize bazı uyarılarımız her zaman olacaktır. Sorunu anlamak, tekrar oluşmaması için önlem almak anlamına gelecektir. Bizde sorunu tam olarak bilmek için kamera ile atık borularına bakmaktan çekinmiyoruz. Önemli olan sizlere en iyi hizmeti makul rakamlar ile verebilmekten geçmektedir. Bunu başarabilecek Çözüm Merkezi kalitesine hepinize bekliyoruz.  Selamiali su tesisat ile uzmanlarımızın araştırma sürelerinin sonunda pek çok kıl ve tüy artıklarının yer aldığı oluşumları görmüşlerdir. Şöyle özetleyebiliriz. Yer döşeme sistemler, fayanslar ve duvar kenarlarındaki kirli alanları temizlik suları ile alırken, aynı şekilde halı yıkama makinesi ile düzenli şekilde o bölgelerden çıkarılan kıl ve tüylerin lavabo içine dökülmesi nedeniyle sorun meydana gelmiş olabilir. Maalesef çıkartılıp, tekrar takılma özelliğine sahip olunan evye kısımları ile tüm bu yazdığımız kirli su içindeki nesnelerin tamamen kanalizasyona ulaşacağı zannedilir. Bir kısmı gider fakat bir bölümü de boru içindeki kıvrımlara, birleşim yerlerindeki boşluklara takılır. Bazıları boru içinde kalır ve aynı şekilde hataların yapılması ile giderek büyümeye yüz tutar. Fakat üzülmenize asla gerek yoktur. Çünkü bizleri aramanız ile sadece 20-30 dakika süresince atık olan bölmelerde kameralı göstergelerimiz eşliğinde kanal açıcının uygulanması ile tamamen o bölgelerin temizlenmesini sağlayabiliriz.

Selamiali mahallesi tesisatçı her zaman boru sistemlerinin malzeme yapısı ne olursa olsun gelişmiş teknikler ile asla size sürpriz çıkartmadan çürümeye yüz tutan boruları bile onaracak veya değişimini sağlayacak tekniklere sahiptir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55