seyitnizam mahallesi tesisatçı

Seyitnizam mahallesi tesisatçı ile kırmadan kameralı su kaçağı tespiti , robot cihazlarla tıkanıklık açma işlemleri garantili olarak yapılır. Mahallesi tesisatçı firmamız Zeytinburnu bölgesinde aynı gün içinde servis vermektedir.

Tesisatta yaşanan sıkıntılar

Seyitnizam mahallesi tesisatçı personelimiz artık çoğu evde bulunmaya başlayan klozetlere ilişkin belli sıkıntıları anlatarak da destek olmak istiyor. Bildiğiniz gibi klozetlerin bir miktar sahip olduğu temiz su tankı vardır ve oturulan kısmın sırt bölgesinde yer alır. Bunu kullanmanız ile küvet içine su düşer fakat bazen çok az olacak şekilde karşınıza çıkabilir. Gelin bu tür vakalarda neler yapıyoruz, sizlere hemen anlatalım.

Seyitnizam mahallesi tesisatçı personelimiz ile su basıncının çok yetersiz, azaldığı ve pek artmadığı süreçlerdeki problem biraz önce bahsettiğimiz vakanın sebebi olabilir. Suyun az akmasının arkasında bir diğer olasılık ise contanın kuruması olup biz bunları da araştıracağız. Belki ayar vidasındaki konumun üst tarafta yer alması da az su akması ve atıkların yeteri kadar hızlıca gidememesi anlamına gelebilmektedir. Bazen rezervuara basarsınız ve su akmaya başlar fakat hiç su durmaz. Akmaya devam eder. 1-2 saat derken artık çareyi akşam üzerine doğru vanaları kapatmak şeklinde bulabilirsiniz. Fakat bunu yaparken de maalesef diğer tesisatlar içinde su akışını kestiğiniz aşikardır. Contaların ve özellikle oturma yüzeyinin bozulması buna sebep olan bir unsurdur. Filtrelerin tıkanması, bas kısmındaki deliklerin tıkanması da bir diğer olasılıktır. Her şeyin bir çaresi var ve ekiplerimizi aramanız ile tesisatları kırmadan dökmeden analiz etmek mümkündür. Seyitnizam tesisatçı elemanlarımız ile hangi markanın üretimini yaptığı tesisatı kullanıyorsanız biz destek vermeye hazırız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55