siyavuşpaşa mahallesi tesisatçı

Siyavuşpaşa mahallesi tesisatçı ile kırmadan kameralı su kaçağı bulma, robotla tıkalı gider açma ve petek temizliği işleri yapılmaktadır. Mahallesi tesisatçı firmamızda son teknoloji cihazlar kullanılarak hizmet verilmektedir.

Siyavuşpaşa mahallesi tesisatçı ekiplerimizce gerek tesisatlarınızda kullandığınız sıcak su gerekse Kış aylarına doğru ısınmakta inanılmaz güçlü çeken petek sistemleri veya zeminden ısıtmalı mekanizmalara dair sizlere bazı açıklamalarda bulunmak istiyoruz. Siyavuşpaşa su tesisat problemlerine çözüm üretiyoruz.

Petek ısı problemlerine çözüm

Siyavuşpaşa mahallesi tesisatçı ile peteklerdeki problemin içindeki su miktarında azalış olabileceği ihtimali konusuna değinmek istiyoruz. Bildiğiniz gibi petek içi su ile %100’e yakın dolu olması gerekiyor ve oranda ne kadar düşüş olursa o bölgelerde su miktarı azalacak ve kombi, merkezi ısıtma sistemleri ne kadar verimli çalışırsa çalışsın maalesef etkisi çok düşük olacaktır. Bu sistemlerin ürettiği ısı havayı, su gibi ısıtamaz ve bazen bu oran giderek artmaya devam ederse peteklerinizde bazı sesler duymanız normaldir. Ayrıca peteklerdeki hava kısımlarının oluşmasında iki tane etki vardır: Hava boşluğu vardır ve o bölgelerde zamanla atık birikmesi oluşur veya sızıntı vardır su devamlı damlacıklar halinde sızarken maalesef yerini de dolduracak şekilde su basma işlemleri yapılmıyorsa problemi zaten sizlere anlatmış olduk. Çamur miktarı artan, tortu ile dolu olan bir petek içi kirlilik haliyle kombide filtre kısmını kirletecektir. Cihaz arızası vermesi normaldir ve bunun tek çaresi petek temizliği işleminin yapılması şeklinde olacaktır. Emin olun 2-3 saatlik bir işlem sonrasında tekrar sistemlere maksimum miktarda su verilerek farkı görebilirsiniz.

Siyavuşpaşa mahallesi tesisatçı olarak eğer peteklerin sızdırması olasılığı büyük ise kimyasal kapatıcı ile petek içinden verilen bazı sıvıların hava ile bütünleşmesi sırasında o bölgelerde hemen kristalleşme ve sızıntıyı kapatma operasyon desteğini de bizlerden alabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55