sümer mahallesi tesisatçı

Sümer mahallesi tesisatçı ile kameralı su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma özel robot cihazlarla tuvalet ve lavabo açma işleriniz yapılır. Mahallesi tesisatçı aynı gün içinde hizmet verme garantisi sunmaktadır.

Su sızıntısı tespiti ve onarımı

Zeytinburnu sümer tesisatçı eğitim kalitesine güvenen tüm müşterilerimize teşekkür ediyoruz. Boruların bir araya geçmesini sağlayan ek yerlerindeki imalat hataları ve aralarında bir miktar boşluk kalması, belki ustaların tam olarak özenli bir işçilik örneği sergileyememesi nedeniyle sorun sonradan ortaya çıkabilir. Dişli kısımların en çok olduğu bölmelerden bahsediyoruz ve sızdırmazlık testleri mutlaka dikkatlice yapılması gerekiyor. Eğer sızdıran hatlar varsa onlar için kaçak kontrollerinin öncelikle soğuk su tesisatlarını kapsayacak şekilde uygulanması adımını ses detektörlerini kullanan firmamız ile edinebilirsiniz.

Sümer mahallesi tesisatçı ile oksitlenme gibi sıklıkla oluşabilen sıkıntılara değinmek istiyoruz. Bu tip vakalar genelde eski boru sitemlerinde yer alan galvaniz boruların bir süre zarfından sonra çürümesi, paslanması durumudur. Yeni yapılan ve inşa edilen binalarda plastik borular kullanılmaktadır. Eğer galvaniz borular çürümeye başladıysa su kaçağı oluşabilir. Bina duvarlarına gömülü vaziyette olan tesisat borularına ilişkin problemi yok etmek için her zaman sızdırmazlık testlerinin ilk önce yapılması gerekiyor. Vanaların tam olarak açılmış olması kontrol edilir ve binadaki tüm batarya sistemleri ve alakalı elektronik cihazları kapatılır. Vanalardaki hareketlilik sayaç ile incelenirken, diğer taraftan hasar oluşan boruların çıkardığı ve sürekli olarak duyulan su seslerinin bulunmasına geçilir. Sümer sutesisat ile sizlere şunu sormak istiyoruz. 10 metre uzunluğunda bir boruda 2 yerde sızıntı olsa ve çıkış noktalarındaki ses farklılığını biz detektör ile inceleme ve bulma kısmını dış yüzeyden yani tadilatsız olarak uygulamış olsak sizce modern teknikleri kullanıyor olmaz mıyız?

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55