Tatlısu Mahallesi Tesisatçı

Tatlısu mahallesi tesisatçı olarak kırmadan kameralı su kaçağı tespiti ve robotla tıkanıklık açma hizmetlerini aynı gün içinde Ümraniye semtinde vermekteyiz. Ümraniye mahallesi tesisatçı olarak modern teknik cihazlarımızla müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Tatlısu Tıkanıklık Açma

Ümraniye Tatlısu mahallesi tesisatçı bu yazımızda terasları incelemeye almak istiyor. Direkt çatı katıdır ve oraya da aynı daire içinde olduğu gibi tesisat sistemleri bağlanmıştır. Aşırı yağışlı havalar Kış aylarına rastlar ve çok ıslanması bazen “Acaba yağmurdan mı yoksa bir tesisat mı sızdırıyor?” sorusunun akıllarda oluşmasına neden olur. Biz ise netlik kazandırmaya kararlıyız. Tatlısu mahallesi sı tesisatı üst katlardaki tüm alanları didik didik cihaz ile tarama yaparak sıkıntılı neresi ise orada analizi yoğunlaştırabilir. Çatı akıntıları varsa izolasyon problemi yani kiremit arası, beton parçacıkları, kırılan bazı yüzey gibi alanlardan içeri sızan sulardan oluşabilir. Bazen ise o iki taraflı olan çatının hemen altındaki düzlükte bu problem vardır. Yalnız biz termal cihaz ile orada ıslak hat var mı diye baktığımızda en ufak ihtimalleri bile doğru olarak gözlere seren bu ekran ile netlik kazandırabiliriz. Kuru ve zerre kadar ıslak alan arasındaki farklılık eğer izolasyona dair bir bulguyu bize göstermiyorsa o halde biraz daha vakit alıcı olan sızdırmazlık testlerine bakarız. Elbette bu aşamaya örneğin kokulu bir oluşum yoksa incelemeye geçmekteyiz. Radarımızı batarya musluklarına ve nereden geçiyorsa o bölgelere çeviririz. Çıkan sesler ile yerleri aşağı yukarı bulabiliriz. İki seçenek karşımızda duruyor: Suyu tahliye edip, mühürleyelim ve ardından kimyasal ile orayı tıkayalım mı; yoksa betonu kıralım sızan boru boyunca yenisini takalım mı? Karar o andaki son duruma göre netleşecektir.

Tatlısu mahallesi tesisatçı ekipleri kimyasalların her zaman o kadarda verim alınabilecek bir yöntem olmadığının farkında ve bunu temiz sular için söylemeliyiz. Bu nedenle direkt parça değişiminden yanayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55