veliefendi mahallesi tesisatçı

Veliefendi mahallesi tesisatçı,  su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ,petek temizliği ve su tesisatı konularında hizmet veriyoruz. Mahallesi tesisatçı aynı gün içinde servis hizmeti vermektedir.

Temiz su boruları

Veliefendi mahallesi tesisatçı ekiplerimizce hususi olarak ilgilendiğimiz alanlardan bir tanesi elbette temiz su borularıdır. Yüksek oranda doluluk oranına sahip olup en ufak bir çizilme, çatlak, yırtıklık gibi oluşumlar maalesef sıkıntı oluşturur ve tesisattan kaçakları meydana getirir. Bazen bu durumu dış görünüşlerinde bazı değişimleri gözleyerek de anlayabilirsiniz. Örneğin paslanan bir boruyu sağlam olanından ayırmak güç değildir. Elbette bunları betonun önündeyken görebiliyorsanız söyleyebiliriz. Peki ya beton arkasındaki borular için neler yapabiliriz?

Veliefendi mahallesi tesisatçı olarak dekoratif görünümü amaçlayan iç mimarlar bu tesisat sistemlerinin çoğunu beton arkasında yer alacak şekilde tasarlamışlardır. Doğru olanda budur fakat evde oturan bina sahibinin her zaman elinde tesisat haritası bulunmayacaktır. Fakat Çözüm Merkezi olarak biz buradaki açığı ortadan kaldırabiliyoruz. Oksitlenme sorunu olan bir tesisatta dış görünüş değişir. Hafif o kısımlar zayıflar ve bir zaman sonra yavaş yavaş sızdırabilir. Sızan suyun son durumu damlacık şeklinde ve hafif ses çıkartacak formda olduğu için anlamak zordur. Zamanla beton iyice ıslanır ve bizi aramanız gerekebilir. Daha erkenden bu problemi eğer fark etmişseniz mutlaka bizleri arayın. O kısımdaki sızıntıyı bulursak veya eğer görünmüyorsa tüm tesisat sistemi olan bölgelerdeki sert zeminlerin tamamı araştırılarak hasarlı boru bulunabilir. Değiştirilmesi için çoğu alanın kırılması yerine bir kısım kırılması sizce de güzel değil mi? Veliefendi su tesisat ile borulardaki tıkanmalar, yıpranmalar ve kaçaklara dair desteğimiz sürmektedir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55