yenidoğan mahallesi tesisatçı

Yenidoğan mahallesi tesisatçı olarak kırmadan su kaçağı tespiti , robotla tıkanmış pimaş açma ve petek temizliği konularında hizmet vermekteyiz. Mahallesi tesisatçı firmamızda son teknoloji cihazlar kullanılarak aynı gün içinde hizmet verilmektedir.

Tesisat İhmale Gelmez

Yenidoğan mahallesi tesisatçı ekiplerimiz hem sosyal sorumluluk projesi altında sizlere yapılan çalışmalarımız hakkında derinlemesine bilgi verirken, kendimizi de tanıtma imkanlarına sahip oluyorlar. Yaz aylarının gelmesi ile hareketlenmeye başlayarak uzun bir tatil yapma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Bu süreçte neler yapmanız gerektiğini biliyor musunuz?

Yenidoğan mahallesi tesisatçı ekibimiz, vanaları kapatmadan asla tatile çıkmamanız gerektiği konusunda sizleri uyarmak istiyor. Tesisatlarda eğer vana kapatılmadan uzun bir yolculuğa veyahut en az 1 gün boyunca evde olamayacak şekilde bir hamle yapacak olursanız metal aksam veya lavabo bağlantı kısımları, bağlantı fleksi kısımlarında patlamalar meydana gelebilir. Özellikle zayıflayan ve sızdıran borulara sahipseniz bu süreçte evde kimse olmadığı için maalesef problem oluşturabilir. Vanaları kapatmak için size ait olan apartmanın genelde alt katlarında yer alan kısmı kullanın. Tam olarak kapattığınızdan emin olun. Bazı vanaları kapalı duruma getirseniz bile yine tesisata su verilmeye devam edecektir. Bağlantı fleksi ana vananın hemen yanında yer alır ve eğer böyle bir şey söz konusu ise ikisini birden kapalı pozisyona getirmeyi unutmayın. Zayıf borulardan sızan ve damlayan sular bir süre sonra patlama yapabilir ve evinizde su baskınlarına neden olabilir. Bu nedenle önlemlerimizi almadan asla tatile çıkmamanız gerektiği konusunda uyarılarımızı yazmak istedik.  Yenidoğan su tesisatçı olarak eğer evinizde su kaçağı olabilecek bazı bulguları fark etmişseniz veya gözünüz ile suyun sızdığını duymasanız da devamlı olarak su sesleri geldiğini duyuyorsanız, bizi acilen arayın ve ses detektörlerimiz ile bir tarama başlatalım.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55