Ataşehir Örnek Mahallesi Tesisatçı

Ataşehir Örnek Mahallesi tesisatçı firması olarak petek temizliği , kırmadan robotla su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmet vermekteyiz. Gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Ataşehir semtine servisimiz vardır.

Örnek Mahallesi Tesisatçı Numaraları

Ataşehir Örnek Mahallesi tesisatçı uzaktaki peteğin ısınmaması gibi sorunlarda %40’lara varan yakıt tasarrufu da sunabilecek petek temizliği işlemlerini öneriyor. Metallerin kırılmasına gerek yoktur. Havlupan girişi ile uyumlu cihaz getiririz. Petek içlerine kablolar ile sıvı solüsyon gönderilir ve kirli sulardaki pas, kireç gibi maddeler cihazımızda kalır. Berrak kıvamına gelinceye çalışma devam eder. Radyatör metal erimesine karşı koruyucu sıvı aktarımı, son sıcaklık testleri dahil tüm çalışmaları sunuyoruz. Ataşehir Örnek Mahallesi tesisatçı evde, ofiste gizli su sızıntı yerlerini bulmada su kaçağı tespiti sistemleri araştırması yapar. Fazla su faturası ödediğinizi mi düşünüyorsunuz? Binaya her girdiğinizde burnunuza basık hava, nem gibi belirtiler geliyor mu? Duvar ıslaklıkları hiç geçmiyor mu? Evin parkelerinde kabarma oluşması sorunu mu var? Bizi arayın çünkü ne kadar beton arkasına döşenmiş sistemler de olsa kırmadan araştırabiliriz. Lağım kokuları varsa dairenizdeki tüm lağım tesisat borusunda kamera ile bakar ve sızma yerlerini hemen bulabiliriz. Eğer musluk, batarya şebeke su borusunda çıkma, yerinden oynama, sızdırma gibi problemler varsa dinlemeleri yaparız. Betonun arkası kolaylıkla cihazlarımız ile dinlenirken sızma yerlerini buluyoruz ve hemen değiştirme süreçlerini uygulayabiliyoruz.

Ataşehir Örnek Mahallesi tesisatçı kalorifer tesisatı içindeki atıkları cihaz ve kimyasal solüsyon kullanarak temizleme işlemleri tıkanıklık açma ekipleri tarafından sunulmaktadır. Kimyasal sıvılar bina içindeki çoğu sistemde köklü değişiklikler yapabiliyoruz. Peteklerdeki pası dışarı almak için çözünmesini bekleriz ve bunu da solüsyonları peteklere göndererek yaparız. Toz kıvamına geldiklerinde yoğun basınçlı su ile ne kadar oluşum ve kirlenme varsa kablolar ile cihazımızda birikmesini sağlarız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55