Mahallesi Tesisatçı

Mahallesi tesisatçı profesyonel hizmetleri mahalle bazında tanıtım için kurulmuştur kameralı cihazlarla su kaçağı tespiti, robotla tıkanıklık açma hizmetleri veriyoruz. Üstelik İstanbul içi her yere aynı ücret tarifesi ile hizmet vermekteyiz.

Aynı Gün İçinde Servis

İstanbul mahallesi tesisatçıları ile lavabo kenarlarından gelen suların olumsuzluklarını binalarınızdan silebiliriz. Kılcal lavabo çatlakları, özellikle bazı borulardan gelen kılcal çatlaklar veya batarya gövdesine yönelik bazı iç parça aksaklıkları nedeniyle görülebilir. Bizler garantili su tesisatçısı teknik servisi olarak bir macun ile o çatlağı uygun bir renk ile kapatabiliriz. Bataryayı besleyen şebeke borusu içinde inceleme yaparak, bataryanın iç kısmındaki conta, mil veya disk gibi bazı bölmeleri değiştirmemiz çok uzun sürmeyecektir. Büyütülecek bir problem değildir ve neredeyse bir saatin içinde bile onarımı pek ala yerine getirebiliriz. Mahallesi tesisatçı ile kimyasal bazı temizleyicilerin, özellikle asit bazlı olarak ürünlerin kireç taşı oluşturması bazı çürümelere neden olmadı gibi durumlarda parça değişimini garantili yapabilecek su tesisatı firmasıyız. Kablolu kamera sistemleri ile pek ala sorun çıkmadan ve yerlerini bularak hasarlı kısmı en önemli bölgelerden giriş yaparak çıkartabilir, yenisi takıp, duvarı veya fayansı da onararak işlemleri tamamlayabiliriz. Her kanal için mutlaka onarıcı çözümler vardır. Yeter ki sigorta firması desteği olan elektronik cihaz kullanımı güçlü seviyede olan kriterler tercihleriniz arasında olsun.

Mahallesi tesisatçı olarak banyo giderine yönelik tıkanma oluşturucu maddeleri bazı basınçlı sular ile temizleyebiliriz. Atık su kanalları içine sığma ve ilerleme gibi özellikler ile tıkanıklık açma yapabiliyoruz. Kısa bir menzil değil 20 metreye varıncaya kadar bir ilerleme yapabiliyoruz. Her ne madde olursa olsun, onu dikey olarak borulara gönderebiliyor ve problemleri ortadan kaldırıyoruz.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55