Şişli Cumhuriyet Mahallesi Tesisatçı

Şişli Cumhuriyet Mahallesi tesisatçı şirketi olarak petek temizliği , tıkanıklık açma ve son teknoloji cihazlarla su kaçağı tespiti işlemlerini yapmaktayız. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Şişli semtine hizmet vermekteyiz.

Cumhuriyet Mahallesi Tesisatçı Ustaları

Şişli Cumhuriyet Mahallesi tesisatçı kombi su borularında su kaçağı tespiti ve onarımı için kimyasal kullanımı işlemlerimiz vardır. Bazen sızdıran kısımların belirtisi kombi su basıncının düşmesi gibi belirtiler ile görülebilir ama yerini bulmak için yeterli değildir. Bizler termal cihaz ile yerini bulmakla birlikte kimyasal ile kapatma veya matkap ile kırarak borunun kesilmesi ve ek parçanın yerleştirilmesi, son testler ve sorunsuz şekilde sizlere teslim etme imkanımız vardır. Şişli Cumhuriyet Mahallesi tesisatçı yapılan bazı hatalara karşı sizleri uyarmak istemektedir. Her tıkalı tuvalet veya lavabo için temizleyicilerin dökülmesi ve gece boyunca o halde bırakılması gibi işlemler yapıyor musunuz? Zamanla bazı temizleyicilerin sırf atığın yerini zayıflatmak için gider kanallarında eritme boyutuna varıncaya kadar yan etkilerinin olduğunu biliyor musunuz? Halbuki en ufak kimyasal kullanmadan tıkanıklık açma cihazlarımız arasında lavabo ve banyo kanalları için su ile yıkama yönteminin kullanılması inanılmaz başarılı sonuçların alınması için yeterlidir. Uzun ve yoğun miktarda saç artıkları, yemek, gıda, bakliyat kalıntılarının lavabo kanalını doldurması gibi durumlarda bu cihaz ile canlı görüntüleri de bir taraftan alarak bir daha sorun yapmamasını sağlayabiliriz.

Şişli Cumhuriyet Mahallesi tesisatçı doğal gaz petek temizliği ve radyatör bakım İstanbul teknik servis hizmet noktaları ile solüsyon sıvılar ile tüm peteklere yalnızca havlupan girişi ile erişim sağlamaktadır. Katmanlarda çoğalarak artan kireç gibi maddelerin çözünmesini sağlarken, tahliyesinde ise basınçlı suları kullanırız. 40 dakika kadar kimyasallar peteklerde kalır ve onları alır, temiz su ekler ve koruyucu sıvıları da ekledikten sonra ısıtır, son durumlarını kontrol ederiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55