Bağcılar Çınar Mahallesi Tesisatçı

Bağcılar Çınar Mahallesi tesisatçı firmamızda kamera , cihaz , robot sistemleri ile su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma gibi tesisatçı hizmetleri verilmektedir. Mahallesi tesisatçı en kısa zamanda ev ve iş yerlerine hizmet sağlamaktadır.

Bağcılar Cihazlı Su Tesisatçısı

Bağcılar Çınar Mahallesinde tesisatçı olarak tıkanıklık açma makinası kullanılarak atık su gideri içindeki maddelerin temizliği kırılmadan yapılmaktadır. Bazen tuvalet içlerine atılmış metal küçük nesnelerin sıkışması problem olabilir. Onları o bölgeden almada metal eritici bir başlık ile kanal içlerine kadar nüfuz edilebilir. Elbette normal çamur, kaskatı formlardaki atıklar içinde bazı özel açıcılar ile kanalizasyona çok yakın bölgeye kadar uzaklaştırabilecek başlıklarımızda mevcuttur. Bağcılar Çınar Mahallesi tesisatçı ile bireysel ısıtma sistemi problemleri veya merkezi ısıtma sistemi için petek temizliği çalışması yaptırılabilir. Eğer merkezi kullanıcısıysanız her ay ödediğiniz ısınma gideri faturasında artış problemi olacaktır. Geçen ay bu kadar soğuk olmamasına karşın neden bu kadar fazla bir ödeme yapmalısınız ki? Tüm dairelerde petek vanaları, su iletimini yapan boru sistemleri, daire içlerindeki peteklerin tek tek taranması itinalı olarak yapılabilir. Bunun için daire içlerinde havlupan girişlerine cihaz hortumunu bağlarız. Cihaza temiz su tedarik bağlantıları ve havupana geri dönen sıvıların direkt tuvalete aktarılması için kısacası tüm hazırlıklarımızı yerine getirerek adımlarımızı atarız. Çalışma sırasında peteklerin etrafından su fışkırması olmaması için sızıntı yapmayacak düzeyde önlemler alınır. 5-7 petek 1-3 saat gibi bir aralıkta tamamen kirlerden arındırılmış düzeyde temizliği yapılabilir.

Bağcılar Çınar Mahallesi tesisatçı iş yerimiz sıcak su akmaması şikayeti için su tesisatı teknik servisi arayışı içinde olan herkese olumlu yanıt vermektedir. Bazen vana kapalı, tıkalı, filtre problemi, ısıtıcı arızası ilk aklımıza gelen sebepler arasındadır. Yalnız çözüm getirmek için sistemleri görmek şarttır ve biz tam olarak bunu sağlamaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55