Beyoğlu Müeyyetzade Mahallesi Tesisatçı

Beyoğlu Müeyyetzade tesisatçı firması olarak son teknoloji cihazlarla su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizliği hizmeti veriyoruz. Ayrıca Çözüm Merkezi olarak kameralı su kaçağı tespiti servisimizde mevcuttur.

Müeyyetzade Tesisatçı Firmaları

Beyoğlu Müeyyetzade tesisatçı küvetin tıkanmasını hemen açabilecek tıkanıklık açma tesisat firmasıdır. Farklı sıhhi kanallar içinde özel metotlarımız vardır. Küvet pis su borusu içindeki atıkları kanalizasyona taşımak için orada basınçlı sular ile yıkama yapmak gerekir. Bu hareket birbirini itelemesi ve ilerletmesi ile çok vakit geçmeden tüm kirli yapıların kanalizasyona karışmasını sağlar. Bundan emin olmak şarttır. Öncesi ve sonrası çalışmalarda kameralar ile her zaman doğruluğunu teyit ediyoruz. Beyoğlu Müeyyetzade tesisatçı “peteğin üstü sıcak, altı soğuk veya petek boruları ılık ve nasıl geçer?” gibi sorunlarda petek temizliği işlemini öneriyor. Kombideki ısı değeri 50 iken bile soğuma yapan petekler için sıvı solüsyon ile içteki kirliliği dışarı almamızdan sonra 40 derece gibi rakamlar ile ısıtmanın önünü açabilirsiniz. Tek tek peteklere cihaz bağlantısı yaparak veya hepsini komple bir veya iki tur halinde solüsyonlar ile kirliliği cihaz filtre haznesinde sıkışacak düzeyde temizleyebiliriz. Cihazımızdaki filtreyi de atık sistemine göndeririz. %30 ve üzeri ısı tasarrufu petek ısıtma sistemleri için mümkündür. İki sene kadar sizlere sorun çıkarmayacak türde bu işlemleri bizden alabilirsiniz.

Beyoğlu Müeyyetzade tesisatçı “bozulan musluk ve bataryayı onarabilecek teknik servis” taleplerinizde vakit kaybetmeden bizi aramanızı önermektedir. Ayrıca bu anlattığımız sistemlerde su kaçağı tespiti yapmak için bile fayans düzeneklerinin arka planına döşenen su borularını bile dinleyerek sızma ve hasarlı hale gelen boruları yanlışlık yapmadan teşhis edebiliyoruz. Onarım süreçleri de bu alanda daha hızlı ilerlemektedir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55