Tesisatçı

Tesisatçı olarak su kaçağı tespiti , gider açma , petek temizliği hizmetlerini aynı gün içinde son teknoloji cihazlarımızla hizmet vermekteyiz. Yeriniz neresi olursa olsun mahallesi tesisatçı anında kapında.

Tesisatçı , bünyesinde bulundurmuş olduğu elektronik makine ve robotik sistemlerle, bu zaman kadar göstermiş olduğu üstün kaliteli hizmetle, yetiştirmiş olduğu onlarca tesisatçıyla, geride bıraktığı binlerce referansla gurur ve takdir duymaktadır. Tesisat alanında çığır açan firma oldukça üstün başarıya adım atmaktadır. Müşteri memnuniyetini oldukça üst planda tutan firma bünyesindeki personellere ve gelecek nesil tesisatçılara da bunu aktarmaktadır.

Su Kaçağı Tespiti ve Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık arızaları en çok bodrum katlarında görülmektedir. Çünkü giderler belirli maddeler neticesinde tıkanmakta ve su akışı engellenmektedir. Engellenen su akışı sonrasında herhangi bir alışveriş olmaması nedeniyle borudan geçemeyen su ve atıklar geri tepmekte ve gördüğü ilk çıkış yerinden çıkmak istemektedir. Bu geri tepme sonrasında bodrum kattaki tuvalet, gider, banyo giderleri, duşakabin, küvet ve bodrum bahçe ve kuyuları taşabilmektedir. Bu taşım tepkimesi sonrasında aciliyet ilen tesisatçı aranmalıdır. Tıkanma durumlarında ilçeye bakan su işleri müdürlüğü vidanjör göndermekte ve su basıncı işlemi yaptırmaktadır ancak bu işlem hepten boruları kopartıp da atabilmektedir çünkü basınç oldukça fazladır. Bu nedenle Tesisatçı tıkanıklık açma servisine ait robotik sistemler borulardan gönderilmelidir ve gerekli tıkanıklık açma işlemi yapılmalıdır. Bazı kanalizasyonların çıkış boruları ufak olmakta ve bu ufak boru sistemi de su kaçaklarına olanak sağlamaktadır bu gibi kaçakları da ölçebilmek için Tesisatçı su kaçağı tespiti tesisatçılardan tarafından yapılmalı ve gerekli kaçaklar önlenmelidir ki tekrar herhangi bir tıkanma olmasın.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55