Beykoz Çiğdem Mahallesi Tesisatçı

Beykoz Çiğdem mahallesi tesisatçı ile kırmadan kameralı su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizliği servis hizmeti alabilirsiniz. Mahallesi tesisatçı firmamız aynı gün içinde Beykoz şubemizden hizmet vermektedir.

Beykoz Çiğdem Su Kaçağı Tespiti

Beykoz Çiğdem tesisatçı ile klozet montajı, rezervuar tamiri, klozet tıkanıklık açma gibi konularda eksiksiz teknik servis olarak desteğimiz vardır. Sizin binanızda alaturka tuvalet tıkanma sorunu da olabilir, bizim yaptığımız ise cihazımızın bir elektronik kolunun plastik gider içerisine yerleştirilmesi ve oradan ileriye doğru gitmesini sağlamak yani %100 tuvalet giderinin açılması işlemidir. Beykoz Çiğdem mahallesi tesisatçı firmamız ile zahmetsiz ve tadilat olmadan petek temizliği yaptırmaya ne dersiniz? Peteklerin sökülmesine ihtiyaç olmadan, kaliteli kalorifer borusu, peteği temizleme sistemlerimiz ile içindeki tüm yerleşmiş, katılaşmış pislikleri özenli olarak eklenen ve takip edilen solüsyon sıvılar ile dışarı aktarıyoruz. Petek içlerine basınçlı su ile birlikte aktarılırken, diğer taraftan tuvalete bağlantı yapılarak oradaki kirlenmeler atık kanallarına hızlıca gönderilmektedir. Uzun vakit almayacak bir işlem olup apart dairelerdeki birkaç petek veya 3+1 ve üstü dâhil tüm apartman sistemlerinde bile özenli işlemler sunulabilir. Kalorifer peteğini temizlemenin faydası nedir? Öncelikle petek yüzeyindeki soğuma problemi yani Kış oda sıcaklığının düşmesi gibi sorunlara kökten ve tam iki sene boyunca çözüm elde edebilirsiniz. Petekleri ısıtmak için şu andakinden daha az derecelerde kombi ayarı yapabileceğiniz için yakıt tasarrufu elde edersiniz. Peteklerdeki korozyonu engellemek için koruyucu sıvıyı da ekleyerek kusursuz bir çalışma uyguladığımızı da belirtmek isteriz.

Beykoz Çiğdem mahallesi tesisatçı ile küvet, banyo gideri, jakuzi, duşa kabin su kaçağı tespiti gibi işlemlerimiz her zaman devam etmektedir. Görsel, işitsel, ısıya duyarlı kameralar ve bilgisayar destekli sistemlerimiz ile doğru kararlar almaya devam ediyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55