Beyoğlu Hüseyinağa Mahallesi Tesisatçı

Beyoğlu Hüseyinağa Mahallesi tesisatçı firması olarak tıkanıklık açma , su kaçağı tespiti ve petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Beyoğlu semtine servisimiz mevcuttur.

Hüseyinağa Mahallesi Tesisatçı Telefonları

Beyoğlu Hüseyinağa Mahallesi tesisatçı yağmur yağdığında balkon giderinde taşma olması için balkon giderinde cihaz ile tıkanıklık açma ekiplerini yönlendirmektedir. Yalnızca suyun akıp gitmesi gerekirken çeşitli toz, kir, balkondan atılan nesneler, yaprak gibi oluşumlar yağmur su giderlerinin tıkanmasını sağlayabilir. Basınçlı su makinesi ile balkon giderinde yıkama işlemi yaparak tamamen açılmasını ve balkonun su içinde kalması gibi problemlerin üstesinden gelmeyi hedeflemekteyiz. Beyoğlu Hüseyinağa Mahallesi tesisatçı hızlı ve çabuk petek temizliği yapabilecek İstanbul tesisat firmasıdır. Petek metallerini kırmadan, sökmeden birkaç kablo bağlayıp tek tek veya tümünü birden, iki grup halinde sistemlere erişebiliriz. Kablolarla peteklerdeki kirli suyu dışarı çekeriz. Cihazın içindeki filtre kısmında tüm kirli kısımlar takılır. Ama bu işlem tamamlandığı anlamına gelmez. Peteklerde kullanılabilecek solüsyonlar ile kireçlerin, pasların, çamurumsu maddelerin çözünmesi sağlanır. Ardından kalan tüm maddeleri de şeffaf su kıvamına gelinceye kadar yer yer yeni solüsyon ekleyerek peteklere gönderir ve işlemleri sürdürürüz. Peteklere temiz su ve koruyucu madde eklemenin ardından ısıtılmasını yaparız. Isıtma maliyetleri genelde %20’nin üzerinde azalabilir ve %40’ları da görme ihtimaliniz olduğu ısılarda artışlar olabilir.

Beyoğlu Hüseyinağa Mahallesi tesisatçı borularda tam kontrol yapmaktadır. Suların aktığı yeri bulmak için çok sayıda belirtiler vardır. Seslerden hareketle akustik aygıt ne kadar su borusu içte olsa da dinlemeler yaparak su kaçağı tespiti uygulayabilir. Vakit almadan kırılacak kısımda yoğun su çıkışları görülmesi mümkündür.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55