Şişli İnönü Mahallesi Tesisatçı

Şişli İnönü mahallesi tesisatçı olarak cihazla su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve petek temizliği servis hizmeti vermekteyiz. Mahallesi tesisatçı aynı gün içinde kırmadan dökmeden makineli servisi için bizi arayınız.

Şişli İnönü Mahallesi Su Kaçağı Servisi

Şişli İnönü mahallesi makineli tesisatçı merkezi ısıtma sistemi ısınmama problemi için kireç ve pas gibi maddeleri kapalı devre sistemlerinden özel kimyasallar ve basınç teknikleri ile alınması kanalizasyona gönderilmesi gibi işlemler tarafımızca hızlıca yapılabiliriz. Lavabo bataryasından suyun azalması veya lavabo giderinden lağım kokularını gelmesi gibi sayısız türdeki şikayetleriniz için bizi kesinlikle arayabilirsiniz. Şişli İnönü mahallesi tesisatçı ile tüm fayansları kırmadan su kaçağı tespiti nasıl yapılır sizlere anlatmak istiyoruz. Zemindeki fayansın altından su sesleri gelmesi orada bir sızıntıya işaret ediyor demektir. İnsan kulağı ile pek çok noktadan bu seslerin gelmesi maalesef yanıltabilir. Bu sebepler eski tip mekanik cihazlar ile soruna yaklaşılmaması önemlidir. Bizim yaptığımız ise ses dinleme aygıtları ile noktasal damlayan ve sızdıran su borusunun yerini fayansı kırmadan tespit etmektir. Lavabo, tuvalet sifonu, klozet rezervuar borusu, batarya su borusu sızdıran, damlatan yerini bulmak için ses detektörü başlığının fayansın üzerinde gezdirilmesi yeterlidir. Ne kadar çok sayıda ses olsa da cihazımız bunları ayırt edecek ve matkap ile kırılacak bölge gerçekten çok az olacak. 10 kadar fayansın kırılmasındansa 1-2 tanenin kırılması kulağa hoş gelmiyor mu? Üstelik yeni fayansları da takarak eksik iş yapmıyoruz.

Şişli İnönü mahallesi tesisatçı ile garantili petek temizliği işlemleri kaliteli kimyasal solüsyonların kullanılması ile devam ediyor. Petek yıkama makineleri ile kireç artıklarından birkaç saatte kurtularak daha az doğal gaz ödemesi yaparak daha fazla ve kaliteli ısınabilirsiniz. Üstelik peteklerde sıçrama, evin içi kirletme gibi işlemler olmadan dikkatli şekilde bağlantı boruları havlupana takılır ve cihazın çalıştırılması ile kolayca tüm işlemleri yerine getirebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55