Sultangazi Yunus Emre Mahallesi Tesisatçı

Sultangazi Yunus Emre Mahallesi tesisatçı firmamız teknolojinin vermiş olduğu imkanlarla kırmadan su kaçağı tespiti , robot cihazlarla tıkalı pimaş açma , makineli ve kimyasal ilaçlarla petek temizliği işlemlerini yapmaktadır. Çamurlaşmış ve kireçli peteği kırmadan petek temizliği yapan firmadır. Basınçlı su ile peteğin içerisinde biriken pas , tortu ve kireçlenmeyi peteğin içerisinde hareket ettirip dışarıya atıyoruz. Bu nesneler petek içerisindeki sıcak suyun hareket alanını kısıtlayarak peteğin orta ve üst taraflarının ısınmasına engel olur. Kimyasal ilaçlarımızla ve tesisata bastığımız basınçlı su ile peteğinizin içerisindeki pisliği temizleyerek eski ısısına ulaştırıyoruz. Yunus Emre Mahallesi tesisatçı su kaçağını kırmadan kameralı cihazlarla tespit eden firmadır. Mutfak borularında ve gider borularında meydana gelen kaçağı daha fazla evinize zarar vermeden tespit edip onarımını yapmaktayız. Kaçak olduğunu düşündüğünüz yeri ses dinleme cihazlarıyla ve kameralı cihazlarımızla görüntüleyerek kaçağı onarırız. Suyu tutan ara parçalarda gevşeme ve kırılma olursa korkmayın bizlerle iletişime geçin.

Sultangazi Yunus Emre Mahallesi tesisatçı kırmadan tuvalet boru tıkanıklığı açma ve lavabo tıkanıklığı açma hizmeti veren firmadır. Robot cihazla kanal içerisindeki tüm nesnelerin hareket ettirilmesiyle kanalda oluşan tıkanıklığı cihaz sayesinde açarız ve kırmadan temizleriz. Temizlemesini yapıldıktan sonra kameralı cihazlarımızla kanalın içine bakılarak kontrol edilir. Eğer ki bir tıkanıklık hala söz konusuysa temizlenene kadar çaba gösterilir. 0533 355 94 93 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Yunus Emre Mahallesi Tesisatçıları

Sultangazi Yunus Emre Mahallesi tesisatçı acil petek açan servistir. Hemen petek temizliği için en soğuk peteği termal kamera ile bulur ve gerek görülürse o noktadan cihazımızı bağlarız. Buna gerek yoksa havlupan veya kombinizden bağlantıyı yapar ve tüm suyu çekip, geri ileterek kirli maddeleri alırız. Geriye kalanları da ilaç eklenerek cihazdaki basınç yardımı ile iyice çözünmesinden dolayı iyice cihazımıza çekeriz ve peteklerdeki sıcak su akışkanlığını tekrar sağlayarak, kombiniz 60 derece ise peteklerin de bu dereceye yakın olmasının önünü açmaktayız. Sultangazi Yunus Emre Mahallesi tesisatçı banyo süzgeç kanal hattı açan firmadır. Banyo giderinde su, atık tahliye, temizlik çalışmasının yapılması için tesisattaki yağlanma, atık türü, yabancı cisim araştırılması açısından tesisata kamera takılması yapılmaktadır. Süzgeç, sifon ulaşılabilir durumda ve kontroller hemen yapılırken, tesisatın gider içerisine banyo tıkanıklık açma cihazı takılarak yayın atıkları ilerletmesi sağlanır. Yer süzgecinden su geri geliyorsa bu ana giderin tıkandığı anlamına gelir ve basit açıcılar ile çözüm getiremezsiniz. Gider içi plastiğine zararı olmadan yaydaki ekipmanın atıkları ufalaması ve cihaz gücünden beslenmesi ile sorunları kısa sürede tamamlayabiliriz.

Sultangazi Yunus Emre Mahallesi tesisatçı İşhanı su kaçağı tespiti yapan firmadır. Tesisat boru sistemleri duvar içinde olması avantajlıdır fakat dışarıda olması güneş ışığının alması ile esneme yapması veya darbe alması nedeniyle sızıntı yapabilir. Tahliye boruları ise kamera takarak, şebeke hattı ise basınç makinesi ile ölçüm, kalorifer, ısı tesisatı ise termal kamera ile dıştan taranması sonucunda ıslak olan kat, daire, ofise yönelik analiz yaparak sızıntının hasar verilmeden bulunmasını yapabiliriz. Ardından onarım aşamasına geçilmektedir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55