Maltepe Altıntepe Mahallesi Tesisatçı

Maltepe Altıntepe mahallesi tesisatçı ile kırmadan kameralı sistemle su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve petek temizleme su tesisatçısı servisi alabilirsiniz. Mahallesi tesisatçı Maltepe şubemizi arayarak aynı gün içinde cihazla su arıza tespiti veya su tesisat servisi alabilirsiniz.

Altıntepe Su Kaçağı Tespiti

Maltepe Altıntepe su kaçağı tespiti ekiplerimiz ile bina içerisinde yer alan her türlü suyun boru hasarı nedeniyle sızması gibi problemleri bulabiliriz. Garantili İstanbul’da su kaçağı tespiti yapabilmek için gelişmiş sinyal teknolojileri ve onları derleyebilecek özenli bilgisayar destekli analizler kullanıyoruz. Örneğin insan kulağı ile duyulması imkânsız olan suyun damlama belirtisiz bazı basınç testleri ile anında bulunabilir. Maltepe Altıntepe mahallesi tesisatçı olarak gider borusunun parçalanması veya tıkanması koku yapması, tuvalet atık suyu taşkını gibi sayısız türdeki sorunlara çözüm bulmak istiyoruz. Başarılı bir tıkanıklık açma işleminde robot cihazların kullanılması söz konusudur ve ilgili gider içerisinde son derece ilerleyebilecek ve sırf atıkların kanalizasyona geçmesi için zarar oluşturmadan bunu sağlayabilecek sistemlerimiz vardır. Devamlı tıkanan tuvaletler için kesin bir çözüm arıyorsanız ilgili atıkların tuvalet içerisinde daha fazla kalmasına izin vermemeli ve bizleri arayarak kanalizasyona gitmesi yönünde robot cihazımızın ilgili parçasının takılmasını sağlayabilir ve temizlendiğinin kameralı delilini sizlere sunabiliriz.

Maltepe Altıntepe mahallesi tesisatçı ile taşınabilir petek temizliği cihazı ile her binaya en uygun çözümleri sunmaktayız. Petek sayısı, bina içindeki yerleşimi, petek borusu döşenmesi, kombi markası asla fark etmeksizin, kombi olmayan binalarda kalorifer sistemi temizliği dâhil hepsi için çözümler sunuyoruz. Avantajlarınız ise şunlardır: Petek metalini korumaya alırsınız, petek içindeki ısınmaya engel olan kireç, çamur birikintisi gibi pislikler cihaz solüsyonu ile basınçlı suyunda yardımı ile tahliye edilir. Yakıt tasarrufu sağlarsınız, çünkü petekleri ısıtmak için daha az doğal gaz harcamasında bulunursunuz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55