Esenşehir Mahallesi Tesisatçı

Esenşehir Mahallesi tesisatçı olarak kırmdan kameralı sistemlerle su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma gibi tesisat problemlerine profesyonel cihazlarla çözüm sunuyoruz. Mahallesi tesisatçı olarak aynı gün içinde Ümraniye Esenşehir bölgesine hizmet vermekteyiz.

Esenşehir Su Kaçağı Tespiti

Ümraniye Esenşehir mahallesi su tesisatçıları uzun bir zaman almadan eksik ve kusurlu boru içi ve kullanılan batarya, sifon, vana gibi pek çok alanda araştırma yapabilen su tesisatçısı firmasıdır. Batarya, musluk borusunda delinme mi var? Vanaları açarken gövde ve başlık kısmından hafif su mu geliyor? Rezervuar su tankı dolmuyor mu? Alaturka sifonu her kullanımınızda koku mu geliyor? Buraya yazdıklarımız haricinde binalarınızda farklı sorunlarda olabilir ve bizleri arayarak en nitelikli çalışmalar ile teknik servis kalitesine sahip olabilirsiniz. Esenşehir Mahallesi tesisatçı rezervuar basınç topu arızasının onarılması, kumanda kolunun düzeltilmesi veya klozet tıkanıklık açma dahil hepsi bir arada çözümü sunabilir. Klozet kanalları es sistemlidir ve oturulan haznenin hemen altında bir yol geçer. Atıklar ilk olarak o hazneden ilerleyerek, sıradaki plastik boru ile bağlantılı kısma geçerler. Her iki kısım içinde maddelerin oraya yerleşmesi ve gidememesi problemlerine yönelik adımlar atabiliriz. Öyle ki neredeyse boru çapları ileri düzeyde bir tıkanmaya sahip olsalar, atık boru çapında eğim, yükselti problemi dahi olsa kameralar ile gözlem, atık açıcı başlığın cihaza yerleştirilmesi ile orada bir devinim, hareket elde edebiliyoruz. Ne kadar yoğunluk olduğuna bağlı olmak üzere çalışma süresi biraz uzayabilir. Yalnız bir apartman rögar tıkanması veya daireler için aynı türdeki çalışmalar 1-3 saat gibi bir ortalama sürede çözüme kavuşabilir.

Esenşehir Mahallesi tesisatçı batarya ve soğuk su borusu açma kapama sistemlerinde arıza, delinme, dengesiz basınç gibi su tesisatı çalışmaları ile çözülebilecek sorunlarınızda her zaman yanınızdadır. Kronik hale gelen tüm sorunları bize havale edin ve hayatınızdan nasıl yok olacağına bazı garanti süreleri ile sizlere sunalım.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55