Esenyurt Yenikent Mahallesi Tesisatçı

Esenyurt Yenikent mahallesi tesisatçı firmamızda cihazla SU KAÇAĞI TESPİTİ , robotla tıkalı gider borusu açma ve petem temizleme servisi verilmektedir. Mahallesi tesisatçı hizmetlerini arayın Esenyurt ve çevresine aynı gün içinde hizmet alın.

Yenikent Su Kaçağı Tespiti

Esenyurt Yenikent tesisatçı servisi ile 7/24 İstanbul’da açık su kaçağı tespiti hizmeti sunmaktayız. Tıkalı lavabolar zamanla atık borusu kırılması sebebi veya delinmesi ile damlatmaya başlayabilir. Lavabo sızıntı yerini kırmadan anlamak için mevcut boru içerisine kablo kalınlığında bir kamera gönderebilir ve yerini buluruz. Parça değişimi zaten bundan sonra net bilgiler edinildiği için hız kesmeden yapılacak ve aynı güne tertemiz, sorunsuz teslim edilecektir. Esenyurt Yenikent mahallesi tesisatçı özel tıkanıklık açma sistemleri ile katı ve sıvı atık kanalları içerisinde önce kamera ile inceleme ve akabinde atık kokusu ve maddeleri de dahil olmak üzere özel sistem başlıkları ile temizlik yapmaktadır. Balçık kıvamındaki atıkları ilerletmenin yolu orada atığı delerek içinde gedik oluşturmak ve içerisine bol miktarda su aktarıp atıklarla beraber gitmesini sağlamaktır. Bunu başarabilecek robot sistemlerimiz mevcut olup uygun fiyatlar ile bizden alabilirsiniz. Ayrıca yalnızca tuvalet için değil lavabo, banyo gideri, bahçe gideri, logar tıkanması gibi şikayetlerde gerek yüksek basınçlı su motorları ile ekrana yansıyan görüntüleri an be an takip ederek, gerekirse atığı delerek hızlıca kanalizasyona karıştırılmasına önem veriyoruz.

Esenyurt Yenikent mahallesi tesisatçı ile kaloriferi kırmadan ve zedelemeden petek temizliği yapmaktayız. Bunu yalnızca petek içine geçebilecek sıvı çözücüler ile uyguluyor ve kaliteli ürünleri kullanıyoruz. Petekleri tek tek termal kameralar ile sıcaklık bakımından sorunlu kısımlarını görerek ve kimyasal içerikli çalışma sırasında dikkat ederek birkaç saat vaktinizi almak sureti ile tüm sorunları yok edebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55