Esenler Kemer Mahallesi Tesisatçı

Esenler Kemer Mahallesi tesisatçı firması olarak tıkalı gider açma , kameralı su kaçağı tespiti ve petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Esenler semtine servisimiz bulunmaktadır.

Kemer Mahallesi Tesisatçı Numaraları

Esenler Kemer Mahallesi tesisatçı fayans altlarından gelen sesleri rakamsal formlara dönüştüren su kaçağı tespiti cihazı kullanmaktadır. Bir noktada delinen, çatlayan su borusu şikayetini düşünün. Ses alıcılarını uzağa tuttuğumuz zaman 8-10 gibi değerleri görürüz. Halbuki yaklaştırdığımız 99-100 gibi en yüksek değerler ekrana gelir. Aynı zamanda sesler de dinlenerek çatlayan su borularının yerleri cihaz ile bulunur. Matkap uçları ile fayansın kırılmasını sağlarız. Su borusunda onarım yaptıktan sonra fayansın veya duvarın tamir edilmesi ve onarım gibi hizmetleri de bizden almanız mümkündür. Esenler Kemer Mahallesi tesisatçı devamlı tıkanan lavabolar, lavabo suyunun hiç gitmemesi ve lağım suyu kokusu yapan lavabolar için tıkanıklık açma ekiplerini arayınız. Gerek kameralar ile kanallarda inceleme yapılması gerek matkap büyüklüğünde bir cihazın ucundan ilerleyen tel ile kanallardaki pislikleri ilerletmemiz ile kırmadan çözümler sunuyoruz. Yemek artıkları, et kalıntıları, sebze, saç ve sakal gibi sayısız maddenin lavaboları doldurması ve istila etmesine izin vermeyiniz. Zamanla çatlama yaparsa su kaybı yapan lavabo giderleri nedeniyle sorunlar giderek büyür. Ofis, iş yeri, müstakil ev, villa, apartman dairesindeki lavabo kanallarının tamamen ve kusursuz temizlenmesi, giderinin açılması işlemleri için bizi arayınız.

Esenler Kemer Mahallesi tesisatçı yalnızca havlupan peteğini söküp solüsyon eklemesi ile petek temizliği için elverişli koşullar oluşturabilir. Kolektör ve petek kenarı bağlantı kısımları ile uyumlu olan cihazımızın aktaracağı temizlik sıvıları ile içteki tüm kirlenme sorunlarını cihaza birikmesi sağlanır. Yüksek devinimler ile suyu aktarıp, geri çekmek ve filtreden geçirmek dahil tüm çalışmanın toplam süresi birkaç saat ve sıcak kalacak peteklerin ömrü ise genelde iki sene kadar olmaktadır. Yakıt harcamalarını azaltmak için formül mü arıyorsunuz? %40 gibi oranları da tasarruf anlamında görmeniz mümkündür.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55