Sultangazi 75.Yıl Mahallesi Tesisatçı

Sultangazi 75.Yıl Mahallesi tesisatçı firması olarak robotla tıkanıklık açma , ilaçla petek temizliği ve kameralı su kaçağı tespiti hizmet vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Sultangazi semtine hizmet vermekteyiz.

75.Yıl Mahallesi Tesisat Ustaları

Sultangazi 75.Yıl Mahallesi tesisatçı yaylı sıhhi kanal içi görüntüleme kameraları ile tıkanıklık açma işlemleri yapmaktadır. Sıkışan her zaman atık olmamakla birlikte kumaş parçaları da olabilir ve onları geri çıkartabiliriz. Atıkları ise özel açıcı başlıklar ile parçalarız ve en ufak plastiğe yan etkisi bile olmayan kesin kalıcı yöntemler arasında yer alır. Sultangazi 75.Yıl Mahallesi tesisatçı radyatör bakım fiyatları bakımından İstanbul petek temizliği olarak kampanyalı tarifeler ile sizlere hizmet sunmaktadır. Isıtma tesisatında soğuma ve ısınmama problemine neden olan düzenli temizlememesidir ve mutlaka iki sene aralığı ile bir defalık bu işlemi öneriyoruz. Ayda 300 lira doğal gaz masrafınız olacaksa daha kolay ısınacağından bu giderler azalacaktır. Uygulamak için yalnızca havlupan girişi bile yeterlidir ve kombi filtre kısmını sökeriz. Bunu koruma amaçlı yaparız. Ayrıca petek sayıları ve kirlilik oranlarına göre elimizdeki peteklerde kullanılan sıvı solüsyonları miktarına göre ilave ederken tüm peteklere geçmesini sağlarız. Bir taraftan da cihazın filtre kısmında tüm kirlilik toplanacak ve biz ara ara bunları tuvalet gibi kanallara göndereceğiz. Tamamen temizlenmesi için birkaç saat yeterlidir ve verimliliği iki sene kadar sürecektir.

Sultangazi 75.Yıl Mahallesi tesisatçı alanında uzman su borusu tamiri teknik servisi ekipleri ile su kaçağı tespiti yapmaktadır. Yerinden çıkan, kırılan, damlama yapan şebeke borusunun belirtileri farklıdır. Ses varsa yalnızca dinleme yaparız ve buluruz. Ses yoksa yani çok küçük damlamalar yapıyorsa test pompaları ile alakalı boru sistemlerini hemen deşifre eder oralarda kimyasal ile kapatma sürecine gireriz. Uzman desteğini fazla bir ödeme yapmadan bizi tercih ederek alabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55