Karadeniz Mahallesi Tesisatçı

Karadeniz Mahallesi tesisatçı firması olarak su kaçağı tespiti , petek temizliği ve tıkanıklık açma işlemlerini sizlere zorluk çıkarmayacak şekilde yapmaktayız. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Gop semtine hizmet vermekteyiz.

Karadeniz Mahallesi Su Kaçağı Bulma

Gaziosmanpaşa Karadeniz Mahallesi tesisatçı küvet giderinde su kaçağı tespiti yapmak ve küvet gideri sızıntı yerini bulmak için kameralı cihazlar kullanır ve uzun bir kablo ile el bilgisayarına gelen görüntüleri değerlendiririz. Sızdıran bir veya birkaç nokta olmasına rağmen küçük alanların kırılmaya başlanması ve yalnızca ihtiyacımız olan boruların değiştirilmesi ile çalışma devam eder. Karadeniz Mahallesi tesisatçı işlemleri ile petek temizliği günümüzde en güncel ve işe yarayan teknik ile yapılmaktadır. Peteklerin yerlerinden sökülmeden soğuma sorununun önlenmesi ve içindeki kirliliği gidermek çok önemlidir. O halde havlupan bölmesindeki kısım sökülüp kullanılabilir. Kombi girişleri keza örnek bir alandır. Uyguladığımız ise bir litre kadar temizleme sıvısının içine suyun eklenmesi ve kablolar eşliğinde peteklere aktarılmasıdır. Petek boruları ve gövdesi içerisinde ilerleyen bu sıvılar önüne geçen ne kadar takılıp kalmış çamurumsu, bakteri yuvası ve kireç gibi maddeler varsa onların çözünmesini sağlar. Çözündükten sonra basınçlı suyu sistemlere aktarır ve havlupan diğer çıkış kanalından tahliyesini yaparız. 8 petekli bir binada iseniz 4+4 şeklinde olacak düzeyde iki tur halinde kimyasal ve su basma işlemleri uygulanarak kanallardaki tüm kirlenme arındırılır. Daha az doğal gaz faturası ödemenin altın yollarından birisi budur.

Karadeniz Mahallesi tesisatçı gider kanalı içi tıkanıklık açma işlemlerinde boruların kırılması veya çıkarılması gibi zahmetli işçilikler ile vakit kaybetmez. Robot cihazımıza bir temizleme aparatı ve elektrik gücünden dolayı hızlıca dönerek atığı rögara kadar uzaklaştırması gibi pratik yöntemi kampanyalı tarifeler ile almaya ne dersiniz?

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55