güngören merkez mahallesi tesisatçı

Güngören Merkez Mahallesi tesisatçı firmamız tıkalı gider açma, kameralı su arıza tespiti ve kombi petek temizleme servisleri sunmaktadır. Radyatörü sökmeden temizleyen garanti veren firmayız. Kaloriferi sökmeden temizleyen makineli petek temizliği servisi ile sunulmaktadır. Peteği özel kimyasal ile temizlemek için bir miktar su çekip kirliliğine bakmak, petek ısıtılırken sıcaklıklarını termal kamera ile ölçmek ve kontroller yapmak gerekir. Her zaman sorunlar petekten kaynaklı olmayıp, kombi ve tesisat arızalarını da araştırma ekibimiz, peteğe kombi girişleri, havlupan gibi sekmeler ile basınçlı su motoru, özel kimyasal ve sıcak su ekleyerek bir süre devir daim yaptırdıktan sonra dikkatli şekilde kanaldaki kirleri çekebilir. Tıkalı soğuma yapan kirlenmiş petekleri kırmadan temizleme işlemi garantili sizlere sunulmakta olup bu işlemin iki seneye yakın verimi ve daha iyi ısılara ulaşmak için artı etkileri olduğunu eklemek isteriz.

Güngören Merkez Mahallesi Kameralı Su Tesisat Ustası

Güngören Merkez Mahallesi tesisatçı ekipleri su sızıntısının alt katın komşuna akması durumlarında su kaçağı tespiti robotu ile kırmadan araştırma yapmaktayız. Parke, beton evde su sızıntısı varsa elbette ıslanabilir. Ama asıl suyun sızdığı kaynak yerde gerekli ise tadilat yapılacaktır. Tamirat masrafını sıfıra indirmek için test pompası çalışması sonrasında bazı su sızıntısını ilaç ile kapatacak çalışmada bizde bulunmaktadır. Delinen su borusunu tamir etmek ve yerini tespit etmek için ise ses dedektörü herhangi bir yüzeyin altından gelen ses dalgalarını dinlememizi sağlar. Küçük bir iş bölümü ile ustalarımız garantili sızıntıları durdurabilir.

Güngören Merkezi Mahallesi tesisatçı robotla pimaş tıkanması temizleme ve tıkanıklık açma servisiyiz. Bir telefon kadar yakınınızdayız. Sıhhi tesisat tıkanması oluşturan nesneler itinalı olarak kanalın içine kamera takılıp bulunur. Evdeki oyuncaklar, satın alınan market ürünleri veya atıkları kanalı doldurabilir. Küvet devamlı taşma yapıyor ise robot cihaza takılacak birkaç telden en uygununu seçip kanala yerleştirip oradaki nesneleri hareket ettiririz. Geri çıkartılacak yabancı cisimler dahil robot cihaz ile küvet gideri ve fayansı kırmadan temizlenmesi işlemlerinde bize güvenebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55