Kağıthane Ortabayır Mahallesi Tesisatçı

Kağıthane Ortabayır Mahallesi tesisatçı firması olarak kameralı cihazlarla tıkanıklık açma , su kaçağı tespiti ve petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Kağıthane semtine servisimiz vardır.

Ortabayır Tesisatçı Telefonları

Kağıthane Ortabayır Mahallesi tesisatçı tuvalet, lavabo kanal açma servisi tıkanıklık açma cihazı kullanmaktadır. Tıkalı kalmış kanallardaki nesneleri hareket ettirmek şarttır. Bir cihaz ile bu yapılabilir ama tek aparat ile olmaz. 30 farklı takılıp, çıkartılabilir aparat vardır. Genelde birçoğu güç verilerek dönmesi ve ilerletilmesi ile çalışır. Tuvaletlerdeki sıkışan bez parçaları, ıslak mendilin tıkadığı kanallarda bu yabancı cisimleri geri çıkartmak dahil olmak üzere çelik kanalizasyon atığı delici aparat ile o silindirli kısımdan hızlıca kanalın açılmasını da yapabiliriz. Kağıthane Ortabayır Mahallesi tesisatçı “kimyasal kullanarak petek temizliği nasıl yapılır?” sorusu için iki sene kadar ısınma randımanı vaat etmektedir. Kapalı devre sistemleridir. İçlerine ilaç atılması çözünmesini sağlar. Ama tek bunu yaparsanız dibe çökmeler olur. Bu sefer “peteğin alt kısmı soğuk kalıyor” şeklinde sorun oluşur. Biz içteki bu kireç gibi kirliliği bırakmamak için güçlü bir cihaz kullanıyoruz. Yalnızca bir dakikada petekteki suyu 100 litrenin üzerine çekip, kirli kısımları artırıp geri peteklere aktarımını yapıyoruz. Bu ikisi bir arada olduğu zaman homojen ve daha sağlıklı olarak sistemlere sıcak su geçişi olacaktır. Temiz suların komple eklenmesi ile işlem tamamlanacaktır. Yakıt tüketiminde düşüş hedefliyorsanız mutlaka öneriyoruz.

Kağıthane Ortabayır Mahallesi tesisatçı su kaçak arama ve sızıntı bulma cihazı kullanarak su kaçağı tespiti yapmaktadır. Lağım kanallarında sırf kamera takibi ile hasarlı kısımları onarıma geçebiliriz. Kombiden bataryaya bağlı sulardaki kayıpları görmek için termal kamera ile inceleme yeterlidir. Şebeke hatlarında yalnızca basınç testleri ile su kaybının net görülmesi ve hatta bazı sıvı aktarımı ile onarımını kontrol edilmesi dahil hepsini önermekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55