Bağcılar Yenigün Mahallesi Tesisatçı

Bağcılar Yenigün Mahallesi tesisatçı firması olarak robotla tıkanıklık açma , kimyasal ilaçla petek temizliği ve kameralı su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Bağcılar semtine servisimiz mevcuttur.

Yenigün Mahallesi Tesisatçı Numaraları

Bağcılar Yenigün Mahallesi tesisatçı rezervuarın su kaçırması için su kaçağı tespiti yapabilir. Keza batarya her açılmasında duvardan ıslaklık gelmesi gibi durumlara da bakabiliriz. Suyun sızma belirtileri tiz ses veya damlama türündedir. Seslerin şiddeti düşük olsa da akustik cihaz ile dinleme türündeki adımları atarak orada konumlarını bulabiliriz. Eğer ses yoksa, betonda veya zeminde ıslaklık olmasa bile şebeke borularında test pompası ile ne ölçüde kayıp var ve ilaç ile onarım dahil en elverişli çalışmaları sunabiliriz. Bağcılar Yenigün Mahallesi tesisatçı petek borularını açmak, temizlemek için petek temizliği önermektedir. Kısmen değil tamamen içteki tortuları ve tüm kireçleri alabiliriz. Bunların tamamı peteklere zararlıdır, soğuma yapar, uzun süre durursa korozyon yani petek sularının dışarı akmasına bile neden olabilir. Aktarılacak solüsyonların 100’lerce litre kapasitesi olan peteklerde dakikada 100 litre devir daim yapabilecek olan makinemiz ile dışarıya alıyoruz. Geçici olarak filtre kısmında bekletilir ve doldukça atık boruları göndeririz. Bahsettiğimiz maddelerden ne kadar arınmış ise petek sıcaklıkları o derece artacaktır. Kısa sürede ısınan petekleri elde etmek için ve özellikle %40 gibi yakıt tasarrufu, ısı artışının sağlanması gibi çok güzel artı yönleri vardır.

Bağcılar Yenigün Mahallesi tesisatçı zaman zaman yükselen tuvalet suyu taşkınları için tıkanıklık açma servisleri ile kökten çözüm sunuyoruz. 2-3 kg atığın tuvalet kanalında durduğunu düşünün. Her yeni kullanımda klozet ile biraz rahatlama sağlamanız gerekir. Bazen bu bile işe yaramaz. O bahsettiğimiz yeri kamera ile görür ve helezon açıcı üniteyi robot cihazın kablosuna takıp çalıştırırız. Devir daim edilmesi ile ileriye doğru giderken tüm sıkışma varlığı sorunları kanalizasyona göndeririz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55